Genel

Betnano Yeni Hesap Oluşturma

Tecrübeli yapısı ve birbirinden farklı oyun seçenekleri ile üyelerinin bağlılığını ve güvenini kazanan Betnano yeni üye sayısındaki artış ile dikkat çekmeye devam ediyor. Betnano yeni hesap oluşturma konusunda her zaman üyelerinin kolaylıkla ilerleyeceği bir tasarım seçmiştir. Anlaşılır ve ilerlemesi hızlı menüleri ile üye kabulü yaparken canlı destek hattı aracılığıyla da yeni üyelerine yardım eder. Yeni hesap oluşturmak ücretsizdir. Herhangi bir şarta bağlı olmaksızın sadece menüler üzerinden ilerlemek ve ilgili kısımları doldurmak yeterlidir. Bu sayede hesabınızın onay alması dışında işlemi kalmaz. Üyelerini yüksek oranlar ve bonuslar ile daha çok kazanmaya teşvik etmesi de ilgi çekmesine neden olur.

Giriş Adresinin Bulunması Adımı

Üye olurken ilk olarak yapılması gereken sitenin güncellenme ihtimali olan güncel giriş adresinden emin olmaktır. Daha iyi hizmet vermek veya alt yapıyı yenilemek için Betnano tarafından iyileştirme yapılabilir. Resmi sayfalar olan Instagram veya twitter aracılığıyla duyurulardan yeni adres güncellemesini alabilirsiniz. Bazen de profil bilgilerinde yer alabilir. Güncel ve aktif sayfa aracılığı ile siteye giriş yaparak ulaşmalısınız.

Üye Olmak ve Sorular

Adrese ulaştıktan sonra karşınıza çıkan yeni üye sekmesinden ilerlemeniz gerekir. Açılan ekrandaki soruların sorulmasının nedeni sitenin lisanslı olmasıdır. Lisansını elinde bulundurma şartı olarak bu kurallara uyması beklenir.

Sorular genel anlamda:

  • Adınız ve soyadınız,
  • Yaşınızla alakalı bilgiler,
  • Katılım yeriniz,
  • Daha önce üye olup olmadığınız

tarzında soruların etrafında şekillenir. Çoğunun sorulma amacı aynı zamanda üye olduktan sonra hesabınızın korunmak istenmesidir. Güvenliğe oldukça önem veren sitenin olanaklarından yararlanmak için doğru şekilde cevap verilmelidir.

Kontrol Aşaması Nedir?

Soruların cevaplanmasından sonra bilgilerinizin kontrol edilmesi aşamasına geçilir. Amaç haksız şekilde bonus alınmasını engellemektir. Bir kereye mahsus ve sadece yeni üyelere sunulan bonusların alınmasında adaletli olmak adına yapılır. 18 yaşından büyük olmanız da zorunludur.

Aktive Etmek Nedir?

Hesabın otomatik ve sahte üye programları aracılığı ile açılmadığından emin olmak için doğrulama kodu yollanır. Üyenin linke tıklaması ve hesabı aktif duruma getirmesi ile üyelik işlemi tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.