Genel

Betnano Sosyal Medya

Sektör yapısı gereği online şekilde hizmet vermek durumunda olan Betnano üyelerine daha iyi hizmet vermek adına her türlü sosyal medya ve iletişim kanalını aktif bir şekilde kullanır. Üyelerin bilgi almak istedikleri konuyla ilgili hangi yolla ulaştıklarına bakılmaksızın destek birimi aracılığı ile iletişime geçilir.

Sosyal medya platformları oldukça fazla kullanıldığı için hesaplarını aktif tutmak adına çalışanları vardır. Hizmet verdiği her pazar için ayrı bir sosyal medya hesabı kullanan Betnano sosyal medya üzerinden de bilgi vermeye devam eder. Paylaşımları sayesinde anlık kampanya veya bonusları bile takip etmeniz mümkün hale gelir. Takip ederek kazançlı yönde kullanmayı deneyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Dünya üzerinde çok fazla kullanım yaygınlığı olan sosyal medya ortamları arasında Instagram ve Twitter gelir. Betnano da bu iki platform aracılığı ile üyelerine bilgi aktarımı yapar. Bilgi verirken de oldukça elitbahis sikayet
profesyonel ve açıklayıcı bir dil seçer.

Paylaşımların içeriği:

  • Güncellenen adresle alakalı bilgiler,
  • Kampanyalar,
  • Avantaj sağlayan açıklamalar,
  • Önemli maç veya oyunlar olabilir.

Bunları takip ederek sitenin mümkün olduğunca sağladığı olanakları değerlendirmek önemlidir.

Nasıl Ulaşılır?

Hesaba ulaşım sağlarken durumla alakalı açıklama yazmanız beklenir. Şikayetçi olduğunuz bir konu varsa içerikle alakalı bilgileri değerlendirmeniz ve varsa görüntülerle bunu desteklemeniz istenir. Ardından da açıklamalarla sorunu dile getirmelisiniz. Herhangi bir sorun olmaması halinde direk sorunuzu sorabilirsiniz.

İletişim Kurulması Neden Önemlidir?

Sosyal medya veya diğer alanlar aracılığı ile iletişime geçilmesi Betnano için güven sağlayan en önemli etmenlerden bir tanesidir. Çünkü bu yolla hangi konu olursa olsun karşınızda açıklama yapacak birini bulmanız mümkün olur. Üyelerin güven noktasına her geçen gün daha da fazla önem verir hale gelmesi Betnano’yu iletişim yatırımlarında ön plana çıkarmaya başlamıştır.

Hesapların Aktif Olma Durumu

Sosyal medya üzerinden hesap açarak aktif şekilde kullanmamak da üyeler için bir anlam ifade etmez. Bunun için Betnano her zaman hesapların işler ve iletişim kurmak için yeterli olduğundan emin olarak çalışır. Hangi konu olursa olsun iletişime geçerek güvenle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.