Genel

Betnano Hesap Aktivasyonu

Yeni hesap oluşturmak ve oluşturulan hesap üzerinden Betnano dünyasına katılmak istediğinizde bilmeniz gereken bazı işlemler vardır. Betnano hesap aktivasyonu isteyerek güvenli şekilde hesabınızın oluşturulması yolunu seçer. Aksi durumda otomatik veya robotik yazılımlarla elde edilip edilmediğinden emin olmak zordur. Bu da gereksiz şekilde hesap sayısının artmasına ve giriş adresinde aksaklık yaşanmasına neden olabilir. Üyelerin hesap sahibi olmak adına hesabın aktif duruma getirilmesinin talep edilmesi bir anlamda kontrol ve hesaptan emin olma girişimidir. Üye olmak isteyenlerin giriş adresi üzerinden hesaba ulaşmaları ve adımları takip etmeleri istenir. Açıklayıcı ve anlaşılır bir sistemle üye olmanız sağlanır.

Üye Olmanın Yolu

Üye olmak istediğinizde giriş adresinde bulunan yeni üyelik sekmesine tıklamalısınız. Yeni üye olmak isteyenlere özel şekilde açılan sayfada cevaplanması gereken bazı sorular vardır. Soruların cevaplanması sırasında tam ve doğru olduklarından emin olmanız en önemli detaydır. Soruların doğruluğuna bakılarak hesabın aktif duruma getirilmesi için onay verilir.

Hesap Aktif Etme

Soruların cevaplanması sırasında hesabınızı aktif duruma getirmek için kullanılacak olan mail veya telefon numarası sorulur. Bunlardan birini tercih etmelisiniz.

Betnano seçilen yönteme göre:

  • Hesabınıza aktif etmek amacıyla link yollar,
  • Linke tıklayarak giriş yapmanız istenir,
  • Giriş ile birlikte hesabınız kullanılır duruma gelir.

Bu sayede hesabın gerçek bir bahis veya oyun sever tarafından açıldığı da anlaşılmış olacaktır. Yapılan değerlendirme sonucunda daha önce üye olup olmadığınıza bakarak bonuslarınızın yüklenmesi de gerçekleştirilir.

Kullanmaya Başlamak

Hesabınızı kullanılır duruma getirmek için hesabı aktif ettiğiniz sayfadan çıkış yapabilirsiniz. Yeniden şifre ve kullanıcı adı oluşturmak gerekebilir. Zorunlu olmamakla birlikte hesap güvencesi adına önemlidir. Yeni ve güncel adresten giriş yaparak siteye ulaşmanız sağlanır. Kolay, hızlı ve sorunsuz şekilde çalışan bir sistemdir.

Hesabınıza Bonus Yüklemek

Hesabınızın adınıza açılan ilk hesap olması halinde bonus yüklemeleri yapılır. Bonuslar arasında hoşgeldin, deneme veya ilk yatırım bonusları yer alır. Piyasanın üzerinde ve kullanımı oldukça keyifli bonuslar arasından seçim yaparak hemen kazanmaya ve eğlenmeye başlayabilirsiniz. İletişim kanallarından bilgi de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.